Pozvánka – pokus o slovenský rekord v longline

Vážení priatelia slacklinu a rovnováhy,

dovoľte mi, aby som Vás týmto pozval na Pokus o slovenský rekord v longline (dlhý slackline) v Sade Janka Kráľa v Bratislave, ktorý sa uskutoční v stredu 24. augusta 2022 v poobedných hodinách medzi 15.00 a 18.00.

Pôjde o oficiálne verejné podujatie (máme povolenie od príslušných oddelení Magistrátu Bratislavy) na ktorom sa tí najlepší slovenskí slacklajneri + jeden Čech pokúsia prejsť slackline v celkovej dĺžke 154 metrov, samozrejme bez pádu, a zapísať tak ustanovujúci rekord v longline do Knihy slovenských rekordov. Zároveň si verejnosť môže skúsiť chôdzu po krátkych popruhoch so skúsenými slacklajnermi a dobre sa zabaviť. Prinesieme aj rôzne doplnky ako Giboard, jednokolku, ukážeme chôdzu na rukách, atď.

Rekord je organizovaný Slovenskou slacklinovou asociáciou, o. z. ktorá sa venuje rôznych slacklinovým aktivitám predovšetkým deťom a mládeži. Zúčastňujeme sa festivalov, rôznych podujatí, robíme workshopy, letné tábory a pre rok 2022 sme získali tri dotácie na náš materiál.

*Pri nepriaznivom počasí sa podujatie presunie na iný termín.

Radi by sme ukázali obyvateľom Bratislavy, že tento relatívne nový šport-slackline sa stáva čoraz viac dostupnejším a populárnejším aj v našich končinách. Našim mottom je „Rovnováha tela i duše“.

FB pozvánka: https://www.facebook.com/events/2025055907683671

 

Tento projekt je financovaný z dotácie na šport z Bratislavského samosprávneho kraja, za čo mu srdečne ďakujeme.

Tešíme sa na Vás!

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.