Spoznaj svet z inej perspektívy!

~objav Slackline~

Aktualne dianie

Slovak slackline fest 2023

  Slovak slackline fest 2023  Milí športoví priatelia,radi by sme vás týmto pozvali na druhý ročník Slovak slackline festu, ktorý...

Read More

objav nový svet

Objav všetky naše aktivity a služby.

najbližšie expedície & destinácie

Medené Hámre

15. – 17. júla nás čaká víkend na Medených Hámroch, kde sa zameriame na highline freestyle, teda na triky vo výškach s istením. Popruhy budú z polyamidu, aby boli čo najviac elastické a umožnili nám čo najväčšie dynamické prvky.

Vajnorské jazerá – leto 2022

Pridajte sa k nám na vajnorské jazero, kde napíname waterline, teda slackline nad vodou bez istenia s osviežujúcim pádom do vody.

Medené Hámre

Dňa 9.7.2022 vás pozývame napnúť novo-vytvorenú highlinu na Medených Hámroch, ktorá má 40 metrov. Kotvenia – borháky sme navŕtali pred dvoma týždňami a je to tak ďalšia oficiálna highlina z našej dielne. 

 

Festivaly, workshopy, školy, podujatia, letné tábory

V lete 2022 nás nájdete na rôznych festivaloch (Svetový deň cirkusu, Nature na Jahodnej pri Košiciach, Cirkul’art v Stupave, Slnečné skaly na Porúbke, Pokus o slovenský rekord v longline, Prvý festival slacklinu a lezenia na Slovensku, mnoho škôl…)

Jesenná 120m highlina Srdce

Cez víkend 23.-24.10.2021 vás pozývame na nový highlinový projekt do kameňolomu Srdce v Devínskej Novej Vsi. Prvotná príprava bude nájsť vhodné stromy, pripraviť lajny, spojiť ich, nájsť vhodný smer na pretiahnutie repky a následného prepojenia popruhmi. Čerešnička na torte je samotný tréning na popruhu, teda prvé kroky na tejto už naozaj veľkej a dlhej lajne s dĺžkou cez 120 m a výškou do 40 m. 

V kameňolome sú nové lezecké cesty a preto sa dá spojiť lezenie s lajnami. Pred kameňolomom sa nachádza trávnatá plocha s výhľadom a viacerými ohniskami.

Tréning záchranky na Medených Hámroch

27.-28.11.2021
Radi by sme vás pozvali na krásny tréning chodenia highliny na Medených Hámroch spojený s tréningom záchranky lajnera v bezvedomí na 62 m lajne.