Spoznaj svet z inej perspektívy!

~objav Slackline~

Najbližšie podujatia

Letné výjazdy k vode - waterline a midline

Pridaj sa k nám v letných horúcich dňoch na lajny nad, pri a vo vode. Waterline tesne nad vodou bez istenia a midline s istením nad vodou.

Projekty v horách

Radi organizujeme projekty taktiež v horách, ktoré si vyžadujú dlhšiu organizáciu a prípravu. Sprievodným programom týchto horských výjazdov sú prespávačky pod hviezdami a kvalitne falošný spev pri ohni :).

objav nový svet

Objav všetky naše aktivity a služby.

najbližšie expedície & destinácie

Jesenná 120m highlina Srdce

Cez víkend 23.-24.10.2021 vás pozývame na nový highlinový projekt do kameňolomu Srdce v Devínskej Novej Vsi. Prvotná príprava bude nájsť vhodné stromy, pripraviť lajny, spojiť ich, nájsť vhodný smer na pretiahnutie repky a následného prepojenia popruhmi. Čerešnička na torte je samotný tréning na popruhu, teda prvé kroky na tejto už naozaj veľkej a dlhej lajne s dĺžkou cez 120 m a výškou do 40 m. 

V kameňolome sú nové lezecké cesty a preto sa dá spojiť lezenie s lajnami. Pred kameňolomom sa nachádza trávnatá plocha s výhľadom a viacerými ohniskami.

Tréning záchranky na Medených Hámroch

27.-28.11.2021
Radi by sme vás pozvali na krásny tréning chodenia highliny na Medených Hámroch spojený s tréningom záchranky lajnera v bezvedomí na 62 m lajne.