Spoznaj svet z inej perspektívy!

~objav Slackline~

Aktualne dianie

Slovak Slackline Fest

Cez víkend 19.11. – 20.11.2022 sa uskutočnil prvý ročník slovenského festivalu slacklinu a lezenia. Miesto konania festivalu bol kameňolom Srdce...

Read More

Trénerská licencia

V dňoch 1.-2.10.2022 sa v rámci absolvovania trénerskej licencie slacklinu v spolupráci s Českou slacklinovou asociáciou uskutočnil kurz na Medených Hámroch pri Borinke neďaleko...

Read More

objav nový svet

Objav všetky naše aktivity a služby.

najbližšie expedície & destinácie

Medené Hámre

15. – 17. júla nás čaká víkend na Medených Hámroch, kde sa zameriame na highline freestyle, teda na triky vo výškach s istením. Popruhy budú z polyamidu, aby boli čo najviac elastické a umožnili nám čo najväčšie dynamické prvky.

Vajnorské jazerá – leto 2022

Pridajte sa k nám na vajnorské jazero, kde napíname waterline, teda slackline nad vodou bez istenia s osviežujúcim pádom do vody.

Medené Hámre

Dňa 9.7.2022 vás pozývame napnúť novo-vytvorenú highlinu na Medených Hámroch, ktorá má 40 metrov. Kotvenia – borháky sme navŕtali pred dvoma týždňami a je to tak ďalšia oficiálna highlina z našej dielne. 

 

Festivaly, workshopy, školy, podujatia, letné tábory

V lete 2022 nás nájdete na rôznych festivaloch (Svetový deň cirkusu, Nature na Jahodnej pri Košiciach, Cirkul’art v Stupave, Slnečné skaly na Porúbke, Pokus o slovenský rekord v longline, Prvý festival slacklinu a lezenia na Slovensku, mnoho škôl…)

Jesenná 120m highlina Srdce

Cez víkend 23.-24.10.2021 vás pozývame na nový highlinový projekt do kameňolomu Srdce v Devínskej Novej Vsi. Prvotná príprava bude nájsť vhodné stromy, pripraviť lajny, spojiť ich, nájsť vhodný smer na pretiahnutie repky a následného prepojenia popruhmi. Čerešnička na torte je samotný tréning na popruhu, teda prvé kroky na tejto už naozaj veľkej a dlhej lajne s dĺžkou cez 120 m a výškou do 40 m. 

V kameňolome sú nové lezecké cesty a preto sa dá spojiť lezenie s lajnami. Pred kameňolomom sa nachádza trávnatá plocha s výhľadom a viacerými ohniskami.

Tréning záchranky na Medených Hámroch

27.-28.11.2021
Radi by sme vás pozvali na krásny tréning chodenia highliny na Medených Hámroch spojený s tréningom záchranky lajnera v bezvedomí na 62 m lajne.