Karloveské kultúrne a športové leto 2023

Karloveské kultúrne a športové leto 2023 – slackline počas nedeľného pikniku vo Vodárenskej záhrade

Slovenská slacklinová asociácia zorganizovala, v rámci Karloveského kultúrneho a športového leta, ďalší športový deň pre deti a mládež, ale aj dospelých, vo Vodárenskej záhrade počas nedeľného pikniku.

Dňa 25.7.2023 sme nainštalovali viaceré popruhy, krátke, dlhé, s horným istením, dvojitý popruh a taktiež atraktívnu lanovku zipline. Náš prezident Ľubomír Varga vyšiel na hlavné pódium na jednokolke, predstavil početnému publiku hlavné aktivity a disciplíny slacklinu a pozval verejnosť na tréning rovnováhy, ktorý sa odohrával na vedľajšej lúke. Detičky mali tak možnosť aj tento rok užívať si tréning vnútorných svalov, rovnováhy, precíznosti, cieľavedomosti, či odvahy. Deti od jedného roka mohli vyskúšať lanovku zipline v celotelovom úväze na kladke dole malým kopcom. Štyria inštruktori zabezpečili hladký priebeh a dohliadli na bezpečnosť.

Už teraz sa tešíme na ďalší ročník Karloveského kultúrneho a športového leta vo Vodárenskej záhrade a ďakujeme týmto MČ-Karlova Ves. Do skorého videnia, priatelia.

Tím SSA

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.